Image
Eylül 16 2016 20:28

Türk Telekom Muhteşemliği !

              Sanıyorum Türk Telekom ile ilgili değişmez bir kural var. "Ne yaparsan yap, hangi hizmetini alırsan al mutlaka sorun yaşarsın" bu kuralı bozmama konusunda çok istikrarlılar. Bu gün bir kez daha kanıtladılar bunu.

Saat 13:00 gibi tarifemi değiştirip bir üst tarifeye geçtim, değiştirdiğim saatten itibaren internete giremiyorum. Birer saat arayla telekomu arıyorum önce alt yapı çalışması var denildi, "alt komşum nasıl giriyor o zaman" dediğimde sorunun benim hattımdan ve tarife değişikliğinden olduğunu kabul ettiler. Sürekli teknik ekiplerin bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Şu anda saat 19:30 hala sorun çözülebilmiş değil, hala kimse geri dönüş yapmış değil, sürekli call centerdan yeni arkadaşlarla tanışıyorum. Her görüştüğüm kişi arıza kaydını gücenlliyor-ki onu yaptıklarını bile sanmıyorum. Sikayetvar.com, twitter hatta Linkedin deki telekom sayfasına bile yazı yazdım yine dönüş yapan olmadı. Böyle de duyarlı bir firma!

Ne diyebilirim ki? MUHTEŞEM Telekom yine şaşırtmadı. Basit bir tarife değişikliğinde bile PATLAYAN böyle muhteşem sistemleri olduğu için ayrıca tebrik ediyorum.
Buna rağmen her yerde "şöyle başarılıyız, böyle başarılıyız" diye ahkam kesmelerinede gülerek KINIYORUM!

Daha öncede, bir buçuk sene apartmanın bir metre önünden geçen hattan yeni yapılan binamıza şebeke çekmemişlerdi. Sürekli işin belediyede beklediğini söyleyip durmuşlardı. Belediyeye gittiğimizde Telekomdan belediyey bir senedir hiç bir talebin yapılmadığını öğrenmiştik.  O zaman anlamıştım ne kadar MUHTEŞEM bir firma olduğunu.

Evet, işte Türk Telekom böyle bir firma, çalışanlarına, çalışanı olmayı düşünenlere ve oradan hizmet almayı düşünenlere duyurulur.

Netice mi? bekliyoruz hala...

Bir yandan da başka bir firma ile görüştüm telekom yerine onlardan hizmet alacağım artık.